Reklama

Reklama

Wiceprezes PGE złożył rezygnację. Zmiany w energetycznym koncernie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wiceprezes PGE złożył rezygnację. Zmiany w energetycznym koncernie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Ryszard Wasiłek zrezygnował z funkcji wiceprezesa w zarządzie Polskiej Grupy Energetycznej. Jaki był powód?

Reklama

Ryszard Wasiłek złożył rezygnację ze stanowiska wicperezesa ds. operacyjnych w Polskiej Grupie Energetycznej. O takiej decyzji poinformował zarząd spółki. Jak przekazano, powodem rezygnacji z pełnienia funkcji z dniem 30 kwietnia, były przyczyny osobiste. 

Przypomnijmy, że Ryszard Wasiłek od wielu lat zasiadał w zarządzie PGE. Od marca 2016 roku najpierw jako wiceprezes ds. rozwoju, a od lutego 2017 r. jako wiceprezes ds. operacyjnych. Wcześniej pełnił funkcję prezesa w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Stargardzie (2003-2016). W latach 1994-2003 był zatrudniony w spółce KielArt Sp. z o.o. w Szczecinie jako Dyrektor Naczelny – Prezes Zarządu, a w latach 1990-1994 był zastępcą prezydenta Stargardu ds. polityki gospodarczej.

 

 

Obecnie w zarządzie Polskiej Grupy Energetycznej zasiadają: Wojciech Dąbrowski (prezes), a także Paweł Śliwa (wiceprezes ds. innowacji), Wanda Buk (wiceprezes ds. regulacji), Lechosław Rojewski (wiceprezes ds. finansowych) oraz Rafał Włodarski (wiceprezes ds. wsparcia i rozwoju). 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy