Reklama

Reklama

Straż pożarna w siedzibie koncernu PGE GiEK. Czytelnicy pytają co się stało?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/Poglądowe

Straż pożarna w siedzibie koncernu PGE GiEK. Czytelnicy pytają co się stało? - Zdjęcie główne

foto Archiwum/Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Wozy strażackie pojawiły się pod siedzibą koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna przy ulicy Węglowej w Bełchatowie. Zaniepokojeni czytelnicy pytają o powód wizyty strażaków. Okazuje się, że to tylko... ćwiczenia.

Reklama

Pod siedzibą koncernu PGE GiEK w Bełchatowie pojawiła się straż pożarna. Zaniepokojeni mieszkańcy osiedla Binków pytają o powód takiej wizyty. Okazuje się, że w spółce przez trzy dni (26-28 kwietnia) trwają ćwiczenia strażaków. 

Jak informuje Sandra Apanasionek, rzecznik prasowy PGE GiEK, celem zajęć strażaków jest zapoznanie z obiektem administracyjno-biurowym zakładu, a w szczególności wykorzystywanymi w nim urządzeniami przeciwpożarowymi, ich usytuowaniem, rodzajem pomieszczeń i ich dostępności, drogami ewakuacyjnymi, rozmieszczeniem zaopatrzenia wodnego i stałych urządzeń gaśniczych, a także podręcznego sprzętu gaśniczego.

- Ćwiczenia obiektowe mają wyłącznie działanie prewencyjne polegające na zapoznaniu się z utrudnieniami oraz zagrożeniami, z którymi należy liczyć się podczas rzeczywistych działań ratowniczo - gaśniczych - mówi Sandra Apanasionek. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy