Reklama

Reklama

Szukają pracowników do centrali PGE GiEK. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szukają pracowników do centrali PGE GiEK. Na jakie stanowiska?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia PGE GiEK ogłosił nabór do pracy w centrali spółki przy ulicy Węglowej. Jakich specjalistów poszukuje energetyczny koncern?

Reklama

Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna poszukuje specjalistów. Koncern na swojej stronie internetowej zamieścił nowe oferty pracy w centrali przy ulicy Węglowej w Bełchatowie. Szansę na pracę mają m.in. informatycy, automatycy czy specjaliści od telekomunikacji. 

PGE poszukuje osoby na stanowisko Głównego Specjalisty Infrastruktury ICT (technologii informacyjno-komunikacyjnych).  Wymagane jest wykształcenie wyższe (kierunek informatyka), a także 3-letnie doświadczenie. O pracę można ubiegać się również na stanowisku Głównego Specjalisty ds. Teletransmisji. W tym przypadku wymagane jest wykszstałcenie wyższe o kierunku informatyka, telekomunikacja lub inne kierunki pokrewne.

W spółce czeka też oferta pracy Specjalisty ds. rozwoju i utrzymania systemów OT (technologia operacyjna). Tutaj też preferowani są kandydaci z wyższym wykształcenieniem, mający specjalizację na takich kierunkach jak m.in. informatyka, automatyka czy elektrotechnika. 

Kandydaci dokumenty mogą składać do 17 lutego. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy