Reklama

Reklama

PGE szuka osób do pracy w kopalni, elektrowni i spółkach. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE szuka osób do pracy w kopalni, elektrowni i spółkach. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK ogłosił kolejny nabór do pracy. Potrzebują specjalistów w kopalniach i elektrowniach w Bełchatowie, Turowie i Opolu, a także centrali spółki.

Reklama

Koncern PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna poszukuje osób do pracy. Spółka zamieściła wiele ofert zatrudnienia na różnych stanowiskach, zarówno w centrali, jak i też kopalniach, elektrowniach i spółkach zależnych.

W bełchatowskiej elektrowni chcą zatrudnić specjalistę ds. instalacji pomocniczych, a z kolei w KWB Bełchatów są dwie oferty pracy dla samodzielnego referenta w dziale mierniczym TGM. Osób do pracy poszukują również w elektrowni Opole m.in. obchodowego kotła, mechanika – kierowcę, samodzielnego technika ds. popoż.

Nabór ogłoszono również w elektrowni Turów. W tej lokalizacji PGE zatrudni osoby na stanowiskach: pierwszego dyżurnego elektroenergetyka, starszego elektroenergetyka lub samodzielnego inżyniera, obchodowego kotła, specjalistę ds. księgowości, operatora nastawni blokowej oraz specjalistę ds. podatków.

Do pracy przyjmują również w spółce zależnej PGE – Bestgum, która specjalizuje się w produkcji taśm przenośnikowych oraz płyt gumowych. Tutaj prowadzony jest nabór m.in. na operatora maszyn do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw, ślusarza, spawacza, a także wulkanizatora taśm przenośnikowych w odkrywce. Zatrudnia również spółka Energoserwis Kleszczów, która poszukuje referenta ds. administracyjno-biurowych oraz młodszego specjalistę ds. dystrybucji i obrotu energią elektryczną.

Wiele ofert pracy pojawiło się w centrali spółki PGE GiEK, która swoją siedzibę w Bełchatowie. Obecnie koncern poszukuje specjalistów m.in. ds. podatków, zarządzania ryzykiem kredytowym, ds. projektów OT, ds. infrastruktury ICT, ds. cyberbezpieczeństwa czy architektury teleinformatycznej. Wciąż trwa również konkurs na asystentkę zarządu.

PGE GiEK to jedna ze spółek wchodzących w skład Polskiej Grupy Energetycznej. W jej skład wchodzi siedem oddziałów m.in. kopalnie i elektrownie. Koncern jest największym wytwórcą prądu w Polsce, który pokrywa ponad 36 proc. zapotrzebowania na energię z czego bełchatowska elektrownia produkuje ok. 20 proc. PGE GiEK jest też krajowym liderem wydobycia węgla brunatnego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy