Reklama

Reklama

PGE szuka osób do pracy w centrali, elektrowni i spółkach zależnych. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE szuka osób do pracy w centrali, elektrowni i spółkach zależnych. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK ogłosił nabór do pracy. Nowe osoby chcą zatrudnić w elektrowni Bełchatów, centrali spółki, ale też w wielu spółkach zależnych PGE. Na jakie stanowiska można aplikować?

Reklama

Koncern PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna ogłasza kolejne nabory do pracy. Firma potrzebuje osób m.in. do centrali spółki przy ulicy Węglowej.  PGE chce zatrudnić m.in. specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa oraz transformacji obszaru ICT, a także głównego specjalistę ds. analiz strategicznych. Poszukiwany jest również kierownik biura analiz i prognoz oraz referent ds. zakupów i obsługi władz spółki. PGE GiEK oferuje też pracę na stanowiskach głównego specjalisty ds. organizacji oraz specjalisty ds. analiz i prognoz.

Pojawiła się również szansa na pracę w bełchatowskiej elektrowni. Spółka chce zatrudnić inżyniera systemu OT w wydziale automatyki pozablokowej oraz inżyniera systemu w wydziale zabezpieczeń elektrycznych i teletechniki. Poszukiwany jest również kierownik wydziału ratownictwa technicznego.

Od dłuższego czasu nieoficjalnie mówi się, że na spore niedobory kadrowe narzekają w spółkach zależnych PGE. Powodem mają być przejścia części pracowników m.in. do kopalni Bełchatów. Wygląda na to, że potwierdzają to ogłoszone nabory, w których PGE GiEK oferuje pracę na wielu stanowiskach.

W Betransie zatrudnią m.in. operatorów sprzętu do robót ziemnych, operatorów maszyn do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw, mechanika, elektromechanika, a także osoby do pracy… w kolei. Tutaj poszukiwaniu są m.in. manewrowy, ustawiacz, prowadzący pociągi lub pojazdy kolejowe.

Z kolei w spółce Bestgum pojawiły się oferty dla śluszarza - spawacza, wulkanizatora taśm przenośnikowych w odkrywce, a także tokarza, szlifierza, elektryka czy elektromontera.

O pracę można starać się również w spółce Elmen, która działa głównie na terenie bełchatowskiej elektrowni. PGE GiEK chce zatrudniać na stanowiska: monter spawacz, monter oraz obchodowy urządzeń energetycznych.

Przypomnijmy, że pod koniec listopada duży nabór ogłosiła również bełchatowska kopalnia, która poszukiwała pracowników na kilkanaście różnych stanowisk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy