Reklama

Reklama

PGE GiEK ogłasza nabór wniosków. Można otrzymać wsparcie finansowe od koncernu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE GiEK ogłasza nabór wniosków. Można otrzymać wsparcie finansowe od koncernu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Spółka PGE GiEK ogłosiła nabór wniosków o wsparcie projektów dotyczących sponsoringu, jak i tych o charakterze dobroczynnym. Chętni mogą aplikować do końca października.

Reklama

Koncern PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna ogłosił nabór wniosków o dotacje i sponsoring dla lokalnych społeczności. Spółka planuje już budżet na przyszły rok, dlatego chce mieć czas na rozpatrzenie podań o pomoc finansową i sponsoring.

- Spółka PGE GiEK z Grupy PGE, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, wychodzi naprzeciw potrzebom lokalnych środowisk i planuje dalsze wspieranie działań wpływających na poprawę jakości życia lokalnych społeczności – poinformował koncern PGE GiEK.

Do końca października 2022 roku można składać wnioski o wsparcie projektów o charakterze dobroczynnym, jak również sponsoringu dobrej sprawy.

Jak można przeczytać na stronie internetowej PGE GiEK, spółka koncentruje swoje działania sponsoringowe „biorąc pod uwagę lokalny charakter wspieranych przedsięwzięć zgodny z miejscem prowadzonej działalności Spółki, zarówno centrali jak i Oddziałów”. Dotacje przekazywane są na projekty w obszarach m.in. działalności kulturalnej, wydarzeń branżowych, sportu amatorskiego czy też też sponsoringu obiektów sportowych, kulturalnych i muzealnych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy