Reklama

Reklama

Elektrownia ogłosiła nabór na wolne stanowiska. Specjalizacja nie jest... związana z energetyką

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Elektrownia ogłosiła nabór na wolne stanowiska. Specjalizacja nie jest... związana z energetyką - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia PGE GiEK ogłosił nabór do pracy w bełchatowskiej elektrowni. Nie poszukuje jednak osób znających się na energetyce, ale… strażaków. Czy dość niespodziewany nabór ma związek z ostatnim pożarem?

Reklama

Koncern PGE zamierza przyjąć do pracy w elektrowni... strażaków. Spółka poszukuje specjalistów ds. pożarowych oraz strażaków z uprawnieniami do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi. Po ogłoszeniu naboru pojawiły się głosy, że nowe przyjęcia do efekt zwolnień strażaków po ostatnim pożarze układu nawęglania w elektrowni, do którego doszło w maju tego roku. Nieoficjalnie mówiło się, że elektrownia chce też zwiększyć obsadę kadrową zakładowej straży pożarnej.

Takim nieoficjalnym informacjom zaprzeczył jednak koncern PGE GiEK, który zaznaczył, że elektrownia uzupełnia po prostu braki kadrowe w wydziale, spowodowane m.in. odejściami na emeryturę.

- Rekrutacji w żaden sposób nie należy łączyć z pożarem części układu nawęglania bloku 858 MW – poinformowała Iwona Paziak, p.o. kierownika biura komunikacji PGE GiEK.   

To niejedyne zmiany planowane w zakładowej straży pożarnej. W 2022 roku elektrownia planuje wymianę dwóch samochodów gaśniczych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy