Reklama

Reklama

PGE GiEK podjęło decyzję w sprawie dyrektora KWB Bełchatów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

PGE GiEK podjęło decyzję w sprawie dyrektora KWB Bełchatów - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK powołał na stanowisko dyrektora kopalni Bełchatów Krzysztofa Rośniaka, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku. Zapadły też decyzje personalne w kopalni i elektrowni Turów.

Reklama

Przypomnijmy, że Krzysztof Rośniak pełniącym obowiązki dyrektora został w styczniu tego roku, zastępując odwołanego Dariusza Grzesistę. Przez kolejne siedem miesięcy tylko pełnił obowiązki szefa KWB Bełchatów. Na początku sierpnia spółka PGE GiEK podjęła decyzję o nominacji Rośniaka na stanowisko dyrektora. 

Dyrektor bełchatowskiej kopalni pracuje w górniczym zakładzie od 1996 roku. W 2004 roku został zatrudniony na stanowiskach dozoru i kierownictwa ruchu Zakładu Górniczego KWB Bełchatów jako nadgórnik, sztygar zmianowy, sztygar zmianowy – z-ca sztygara oddziałowego. Natomiast od 2015 roku pełnił funkcję sztygara oddziałowego w Oddziale Transportu Węgla, będąc kierownikiem robót górniczych transportu węgla i nadkładu.

Krzysztof Rośniak jest absolwentem Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim z zakresu finansów i strategii spółek.

PGE GiEK poinformowało również o nominacjach w innych oddziałach. W KWB Turów zastępcą dyrektora oddziału - dyrektorem technicznym został Roman Mazur, dotychczas pełniący obowiązki zastępy dyrektora. Natomiast w Elektrowni Turów zastępcą dyrektora został Marek Antowski, również wcześniej pełniący obowiązki na tym stanowisku. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy