Reklama

Koncert Open Stage-Doomsayer, Sleepwalker oraz Messenger

Opublikowano:
Autor:

Koncert Open Stage-Doomsayer, Sleepwalker oraz Messenger - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert z cyklu „Open Stage”, który odbędzie się 23 marca o godzinie 18:30, w sali koncertowej MCK. Ku pamięci Jacka Jadwiszczaka zagrają: Doomsayer, Sleepwalker oraz Messenger.

Wspomnienia, rock i gorące serca – te elementy rządzić będą podczas kolejnego koncertu z cyklu OPEN STAGE. Ciężkiej gitarowej muzyki dostarczą nam zespoły: DOOMSAYER, SLEEPWALKER oraz MESSENGER, które podczas swoich setów wspomną zmarłego w 2015 roku muzyka grupy Messenger oraz wspaniałego nauczyciela – Jacka Jadwiszczaka.
Gorące serca będzie można z kolei podarować, wspierając tego wieczoru chorego Adasia. Podczas koncertu zostanie zorganizowana zbiórka na leczenie chłopca.
Startujemy o godzinie 18:30, w sali koncertowej MCK!
Wstęp wolny.

DOOMSAYER
Zespół pochodzi z Pajęczna. Grupa została założona w 2013 a jej inspiracja to szeroko pojęta muzyka metalowa.

SLEEPWALKER:
Zespół powstał w Bełchatowie, w 2010 roku. Muzyka tworzona przez SLEEPWALKER jest wypadkową muzycznych zainteresowań grajków i oscyluje w szeroko pojętym rockowym postrzeganiu tego świata.
Obecny skład zespołu to: Nagoda - wokal, Jimmi - bębny, Piter - bas, Misiek - gitara, Łysy - gitara.

MESSENGER:
Messenger powstał w 1991 r. w Zelowie z inicjatywy Jacka Jadwiszczaka. W ciągu ośmiu lat działalności kapela zarejestrowała 4 kasety demo i zagrała wiele koncertów, min. z Vaderem.
W marcu 2015 r. podstępna choroba pokonała Jacka. Po okresie szoku i żałoby reszta kapeli postanowiła kontynuować działalność.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE