Reklama

Koncert Karnawałowy Andre Rieu oraz Orkiestry Johanna Straussa

Opublikowano:
Autor:

Koncert Karnawałowy Andre Rieu oraz Orkiestry Johanna Straussa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na dodatkowy pokaz retransmisji Koncertu Karnawałowego, w wykonaniu Andre Rieu oraz Orkiestry Johanna Straussa, który odbędzie się 24 lutego o godzinie 17:00, w kinie KULTURA.

Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert – ale wciąż ten sam król walca!
Popularny skrzypek André Rieu po raz kolejny powraca do kina KULTURA, aby zaprezentować specjalny koncert karnawałowy zarejestrowany w Sydney Town Hall w Australii. André mówi: „Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!”.

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści – sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To ma być spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

Bilety w cenie 25 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy) do nabycia w kasie kina KULTURA oraz poprzez Internetowy System Sprzedaży (bilety.mckbelchatow.pl).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE