Reklama

Komediowa zimy połowa-Kino Kultura zaprasza w weekend

Opublikowano:
Autor:

Komediowa zimy połowa-Kino Kultura zaprasza w weekend - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na komediowy wieczór filmowy, który odbędzie się już 26 stycznia, w kinie KULTURA. Na ekranie ogromna dawka dobrego humoru!

Lato, zima, słońce, śnieg – na śmiech jest zawsze dobra pora! A śmiechu i dobrej rozrywki z pewnością nie zabraknie podczas wieczoru komedii w Kinie KULTURA. Startujemy o godzinie 19:30, filmem „Bękarty”. Na ekranie zobaczymy, m.in. Owena Wilsona, J.K Simmonsa oraz Christophera Walkena.
Następnie, o godzinie 21:30, sprawdzimy efekt współpracy filmowców z Polski i Włoch, w międzynarodowej produkcji, pt. „Studniówk@”.

Bilety w cenie 10 zł (za każdy film) do nabycia w kasie Kina KULTURA.

Opisy filmów:

Bękarty”
Historia dwóch braci (Ed Helms, Owen Wilson) wychowanych przez ekscentryczną matkę (Glenn Close) w przeświadczeniu, że ich ojciec zmarł, kiedy byli dziećmi. Gdy dowiadują się, że to kłamstwo, wyruszają na poszukiwanie ojca, przy okazji dowiadując się o matce więcej, niż kiedykolwiek chcieli wiedzieć.

Studniówk@”
Klasa maturalna z utęsknieniem wyczekuje studniówki. Jednak nowy wychowawca oraz egzaminy, które nie wypadają jak należy, stawiają zabawę pod znakiem zapytania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE