Reklama

Reklama

Kolejny odcinek ważnej drogi w remoncie. Kierowców jadących w stronę Kleszczowa czekają utrudnienia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rozpoczął się remont kolejnego odcinka drogi powiatowej pomiędzy Czyżowem i Kaliskiem. Ruch wahadłowy wprowadzono za miejscowością Piaski na odcinku ok. 800 metrów w kierunku Kleszczowa. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Reklama

Gmina Kleszczów poinformowała, że ruszyły prace związane z przebudową kolejnego odcinka drogi powiatowej, remontowanej pomiędzy Czyżowem i Kaliskiem. Od piątku, 6 listopada, tzw. wahadła wprowadzono na kolejnym fragmencie jezdni. Kierowcy na utrudnienia muszą przygotować się na 800-metrowym odcinku drogi za miejscowością Piaski w kierunku Kleszczowa (remontowany fragment został zaznaczony niebieską linią na załączonym fragmencie graficznym).

- Kierowców prosimy o wykazanie się cierpliwością i zachowanie ostrożności na przebudowywanych odcinkach, w pobliżu których poruszają się maszyny realizujące inwestycję – informuje gmina Kleszczów.

Przebudowa blisko 7 kilometrów drogi pomiędzy Kaliskiem i Łękińskiem będzie kosztowała ponad 32 mln zł. W ramach zaplanowanych prac jezdnia zostanie poszerzona z 7 do 12 metrów. Kierowcy będą mieli do dyspozycji drogę z dwoma pasami po 3,5 metra każdy plus dwa utwardzone pobocza o szerokości 2,5 metra. Inwestycja ma zakończyć się w 2023 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE