Reklama

Kolęda 2020. Sprawdź, kiedy ksiądz zapuka do drzwi [ROZPISKA 20-25 stycznia]

Opublikowano:
Autor:

Kolęda 2020. Sprawdź, kiedy ksiądz zapuka do drzwi [ROZPISKA 20-25 stycznia] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają wizyty duszpasterskie, czyli mówiąc potocznie księża chodzą "po kolędzie". Poniżej przedstawiamy harmonogram wizyt kapłanów w bełchatowskich parafiach na najbliższy tydzień.

Parafia NMP Matki Kościoła i Św. Barbary, os. Dolnośląskie:

  • 20.01.2020 - Poniedziałek: Blok 201
  • 21.01.2020 - Wtorek: Blok 202, 203, 204, 215, 216
  • 22.01.2020 - Środa: Blok 217, 218, 219, 220, 222, 223
  • 23.01.2020 - Czwartek: Blok 221, 224, 225, 226, 227, 228, 229

Parafia NMP, Kościuszki:

  • 20.01.2020 – Poniedziałek: ul. Okrzei, domki jednorodzinne, Os. Okrzei 6, kl. 1-5, Os. Okrzei 6 kl. 6-8 ul. Malinowa
  • 21.01.2020 - Wtorek: ul. Kwiatowa, Megawat, Wyspiańskiego, Os. Okrzei 6, kl. 9 – 11, ul. Sadowa
  • 22.01.2020 – Środa: Os. Okrzei 6, kl.12 – 14, Os. Okrzei 20,21, ul. Akacjowa, ul. Poziomkowa
  • 23.01.2020 – Czwartek: Os. Okrzei 5, Os. Okrzei 22, ul. Jarzębinowa
  • 24.01.2020 – Piątek: Os. Okrzei 23, 24 25, Os. Okrzei 26, 27
  • 25.01.2020 – Sobota: ul Fryzego, ul. Nehrebeckiego, ul. Morawskiego, ul. Szpotańskiego, ul. Pożaryńskiego, ul. Szpora , ul. Groszkowskiego, ul. Kolejowa

Parafia Miłosierdzia Bożego, os. Binków:

  • 23.01.2020 - Czwartek: ul. Budryka 10, ul. Opalowa 1
  • 24.01.2020 - Piątek: ul. Turkusowa 7, 9, 11, ul. ul. Szafirowa
  • 25.01.2020 - Sobota: ul. Bursztynowa, ul. Miedziana, ul. Platynowa i ul. Srebrna

Parafia Zesłania Ducha Świętego, os. Przytorze:

  • 20.01.2020 - Poniedziałek: ul. Słowackiego 10,11,13
  • 21.01.2020 - Wtorek: ul. Słowackiego 12, ul. Hubala 1,2,4
  • 22.01.2020 - Środa: ul. Norwida 2,4
  • 23.01.2020 - Czwartek: ul. Czechy, Deyny, Gołasia, Górskiego, Halupczoka, Jancarza, Kaczeńcowa, Konwaliowa, Liliowa, Różana, Wagnera, Zawilcowa
  • 24.01.2020 - Piątek: ul. Asnyka, Baczyńskiego, Brzechwy, Kletnia, Leśmiana, Spacerowa, Staffa, Wesoła
  • 25.01.2020 - Sobota: ul. Ludwikowska

Parafia Wszystkich Świętych, Grocholice:

  • 20.01.2020 - Poniedziałek: ul. Brzozowa 3, 5A, 5B, 6A, 6B, 6C, 11, 12, 15, 18, 30, Poręby 27D, 27E, 42E, ul. Ampere'a, ul. Zamoście
  • 21.01.2020 - Wtorek: ul. Piotrkowska Zdzieszulice Dolne od nr 43
  • 22.01.2020 - Środa: ul. Ogrodowa, ul. Tylna, ul. Cicha 3, ul. Częstochowska 1A i 18A
  • 23.01.2020 - Czwartek: ul. Południowa
  • 24.01.2020 - Piątek: ul. Częstochowska, ul. Świętojańska,
  • 25.01.2020 - Sobota: ul. Zamoście (od mostu do Wojska Polskiego), ul. Wojska Polskiego, ul. Kraszewskiego, ul. Chełmońskiego

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, os. Olsztyńskie:

  • 20.01.2020 – Poniedziałek: ul. Słoneczna nr od 1 do 39, ul. Kaliska
  • 21.01.2020 –Wtorek: ul. Słoneczna nr od 79 do 41 / od ul Warszawskiej /, ulSłoneczna /numery parzyste/
  • 22.01.2020 – Środa: ul. Pojezierska, ul. Żuławska
  • 23.01.2020 – Czwartek: ul. Sieradzka, ul. Zbożowa
  • 24.01.2020 – Piątek: ul. Nowa (od Żabiej do końca) /z dwóch stron/
  • 25.01.2020 – Sobota: Helenów – z dwóch stron /bez „Kanady”/

Parafia pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, ul. Czyżewskiego:

  • 20.01.2020 - Poniedziałek: od godz. 15:30 - os. Okrzei bl. 3; 2 (klatki I – IV)
  • 21.01.2020 - Wtorek: od godz. 15:30 - os. Okrzei bl. 2 (kl. V – XII)
  • 22.01.2020 - Środa: od godz. 15:30 - os. Okrzei bl. 2 (kl. XIII – XV) i bl. 1
  • 23.01.2020 - Czwartek: 23 stycznia od godz. 15:30 - ul. Milenijna; os. Wolność bl. 1; 2; 3 (kl. I – II)
  • 24.01.2020 - Piątek: od godz. 15:30 - os. Wolność bl. 3 (kl. III – VI); bl. 4 i 5
  • 25.01.2020 - Sobota: od godz. 9:30 - os. 1 Maja bl. 1; 2 i 3

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE