Reklama

Kolęda 2020. Sprawdź, kiedy ksiądz zapuka do drzwi [ROZPISKA 13-18 stycznia]

Opublikowano:
Autor:

Kolęda 2020. Sprawdź, kiedy ksiądz zapuka do drzwi [ROZPISKA 13-18 stycznia] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają wizyty duszpasterskie, czyli mówiąc potocznie księża chodzą "po kolędzie". Poniżej przedstawiamy harmonogram wizyt kapłanów w bełchatowskich parafiach na najbliższy tydzień.

Parafia NMP Matki Kościoła i Św. Barbary, os. Dolnośląskie:

  • 13.01.2020 - Poniedziałek: Blok 105, 106, 107, 108, 109, 112
  • 14.01.2020 - Wtorek: Blok 110, 111, 113, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129
  • 15.01.2020 - Środa: Blok 127, 130, 131, 132
  • 16.01.2020 - Czwartek: Blok 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143
  • 17.01.2020 - Piątek: Blok 137, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 205, 206
  • 18.01.2020 - Sobota: Blok 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214

Parafia NMP, Kościuszki:

  • 13.01.2020 – Poniedziałek: (godz. 9:00) ul. Dzika, ul. Zajęcza, ul. Sarnia, (godz. 16:00) Czapliniecka 100, 100 A, B, C,
  • 14.01.2020 – Wtorek: (godz. 9:00) ul. Łąkowa + bloki, (godz. 16.00) Pl. Narutowicza, ul. Moniuszki
  • 15.01.2020 – Środa: (godz. 9:00) ul. Leśna, ul. Kossaka, ul. Piaskowa, ul. Podgórze, ul. Przejazd, ul. Mokra (godz. 16.00) ul. Kątna, Kalinowa
  • 16.01.2020 – Czwartek: (godz. 9:00) Os. Budowlanych 1,2,3,5, (godz. 16:00) Os. Budowlanych 4, ul. Olchowa
  • 17.01.2020 – Piątek: (godz. 9:00) Os. Budowlanych 6,7,8,9, (godz. 16:00) Os. Budowlanych 10,11,12, ul. Jaworowa
  • 18.01.2020 – Sobota: (godz. 9:00) ul. Cegielniana, ul. Chabrowa, ul. Gliniana, ul. Modra, ul. Jesionowa, ul. Leszczynowa, ul. Dębowa, ul. Czeremchowa, ul. Topolowa

Parafia Miłosierdzia Bożego, os. Binków:

  • 13.01.2020 - Poniedziałek: ul. Berylowa 1, Budryka 1, 4, 8
  • 14.01.2020 - Wtorek: ul. Budryka 2, 3, 5 i 12
  • 15.01.2020 - Środa: ul. Mioceńska 1 i 2, ul. Budryka 14
  • 16.01.2020 - Czwartek: ul. Budryka 16, Skaleniowa 1
  • 17.01.2020 - Piątek: ul. św. Barbary 4 i 6
  • 18.01.2020 - Sobota: ul. św. Barbary 8 i 10

arafia Zesłania Ducha Świętego, os. Przytorze:

  • 13.01.2020 - Poniedziałek: ul. Reymonta 2,6
  • 14.01.2020 - Wtorek: ul. Reymonta 4, ul. Żeromskiego 2,4
  • 15.01.2020 - Środa: ul. Żeromskiego 1, ul. Grabskiego, ul. Broniewskiego, ul. Korczaka
  • 16.01.2020 - Czwartek: ul. Słowackiego 1,2,4
  • 17.01.2020 - Piątek: ul. Słowackiego 3,5,7,9
  • 18.01.2020 - Sobota: Ludwików, ul. Graniczna

Parafia Wszystkich Świętych, Grocholice:

  • 13.01.2020 - Poniedziałek: Augustynów
  • 14.01.2020 - Wtorek: Augustynów (jeden ksiądz od ul. Południowej, a drugi ksiądz od nr 52)
  • 15.01.2020 - Środa: Poreby od nr 40/41 do Brzozowej, ul. Wichrowa
  • 16.01.2020 - Czwartek: Zdzieszulice Górne, Kielchinów na przedłużeniu Zdzieszulic od strony Kielchinowa do nr 45
  • 17.01.2020 - Piątek: ul. Zdzieszulicka, Zdzieszulice Górne od nr 46A do 73
  • 18.01.2020 - Sobota: Zdzieszulice Dolne (jeden ksiądz od Kielchinowa, a drugi ksiądz od nr 41)

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, os. Olsztyńskie:

  • 13.01.2020 – Poniedziałek: (godz. 15:00) ul. Mazowiecka / obie strony od Łęczyckiej/
  • 14.01.2020 – Wtorek: (godz. 15:00) ul. Dolna /od Nowej i Piłsudskiego/
  • 15.01.2020 – Środa: (godz. 15:00) ul. Wielkopolska – parzyste /z dwóch stron/
  • 16.01.2020 – Czwartek: (godz. 15:00) ul. Wielkopolska – nieparzyste /z dwóch stron/
  • 17.01.2020 – Piątek: (godz. 15:00) ul. Nowa od nr. 2 do 15b /z dwóch stron/, (godz. 16:00) ul. Pszeniczna, (godz. 18:00) ul. Rolna
  • 18.01.2020 – Sobota: (godz. 9:00) Dobrzelów – lewa strona od salonu OPLA do Helenowa /z dwóch stron/

Parafia pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, ul. Czyżewskiego:

  • 13.01.2020 – Poniedziałek: (godz 9:30) ul. Harcerska, ul. 1 Maja, ul. Konopnickiej, Okrzei (domy jednorodzinne), (godz. 15:30) ul. Św. Alberta Chmielowskiego 15 i 17; ul. Ks. Ig. Skorupki oraz os.1000-lecia blok: 1
  • 14.01.2020 – Wtorek: (godz 9:30) os. 1000-lecia bloki: 2 - 3- 4 - 5 – 6, (godz.15:30) ul. Sportowa; os.1000-lecia blok: 7 i 8
  • 15.01.2020 – Środa: (godz.9:30) os. 1000-lecia blok: 9, (godz.15:30) os. Okrzei bloki punktowe: 19-18-17-16-15-14-13-12-11
  • 16.01.2020 – Czwartek: (godz.15:30) os. Okrzei 10 (domy jednorodzinne), bloki: 9; 8; 7; ul. 1 Maja 55; blok: 4 I-II
  • 17.01.2020 – Piątek: (godz.15:30) os. Okrzei blok: 4 kl. III-IX
  • 18.01.2020 – Sobota: (godz. 9:30) os. Okrzei blok: 4 kl. X-XIV

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE