Reklama

Kino Kobiet – czerwcowe seanse tylko dla Pań!

Opublikowano:
Autor:

Kino Kobiet – czerwcowe seanse tylko dla Pań! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Osiem kobiet organizuje skok stulecia na biżuterię… Czy to może skończyć się dobrze? Przekonamy się już podczas najbliższej odsłony cyklu Kino Kobiet z brawurowym filmem „Ocean’s 8” w gwiazdorskiej obsadzie!

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle zajęło Debbie Ocean zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów, szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller. W ekipie najlepszych
z najlepszych znalazły się także: jubilerka i oszustka uliczna. Dołączyły do nich paserka, hakerka oraz projektantka mody. Cel to warty 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy VIP będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka. Plan wygląda perfekcyjnie, nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą na oczach wszystkich zebranych niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty!

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki,
a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Motywem przewodnim czerwcowych spotkań będzie szeroko rozumiana stylizacja gangsterska - czarne kapelusze, plastykowe pistolety i przewiązane na twarzy chusty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE