Reklama

Hot16challenge dotarło do Bełchatowa! Patryk Marjan nominował prezydent Mariolę Czechowską

Opublikowano:
Autor:

Hot16challenge dotarło do Bełchatowa! Patryk Marjan nominował prezydent Mariolę Czechowską - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Hot16Challege2 dotarło również do Bełchatowa. Swoją "nawijkę" zaprezentował Patryk Marjan, lokalny polityk z ramienia Konfederacji, włączając się tym samym do ogólnopolskiej akcji na rzecz walki z koronawirusem - w nominacji zaprosił też do niej m.in. prezydent Mariolę Czechowską.

Akcja Hot16Challange2, wywodzi się z kultury hip-hopowej, a polega na napisaniu 16 wersów pod dowolny beat i nominowaniu kolejnych osób do wzięcia w niej udziału w ciągu 72 godzin. Tym razem, na punkcie "gorących szesnastek" oszalała jednak cała Polska, a nowe nagrania pojawiają się prawie codziennie. Celem drugiej edycji jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Każdy z artystów poza nagraniem 16-wersowej zwrotki zobowiązany jest wpłacić pieniądze na ten cel. Początkowym założeniem akcji było zebranie miliona złotych. Do dnia 13 maja 2020 zebrano ponad 1.8 miliona złotych z ponad 50 tysięcy wpłat, zaś stronę zbiórki udostępniono ponad 12 tysięcy razy

Do akcji przyłączyli się też polscy politycy, i to ze wszystkich szczebli - "ostry cień mgły" , w wykonaniu Prezydenta RP, Andrzeja Dudy błyskawicznie obiegł internet.

A jak z wyzwaniem poradził sobie polityk z Bełchatowa? Oceńcie sami!

Teraz pozostaje nam z niecierpliwością czekać na wystąpienia nominowanych przez Patryka Marjana - w tym, prezydent Bełchatowa, Maroli Czechowskiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE