Reklama

Groził, że zabije swojego szefa i spali jego dom. Trafił do bełchatowskiego aresztu

Opublikowano:
Autor:

Groził, że zabije swojego szefa i spali jego dom. Trafił do bełchatowskiego aresztu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 3 września bełchatowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził śmiercią swojemu pracodawcy. Za takie przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek około godziny 18:35 policjanci z Bełchatowa otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który groził swojemu pracodawcy pozbawieniem życia oraz spaleniem posesji. Okazało się, że zgłaszający to właściciel firmy, w której zatrudnia obywateli Gruzji. Zapewnia im nocleg i transport do miejsca pracy. Kilka dni wcześniej zwolnił jednego z nich i wściekły 39-latek postanowił się zemścić, atakując byłego pracodawcę. Najpierw chciał uderzyć go butelką, a potem obrzucić kostką brukową jego samochód. Zamiary mężczyzny zostały udaremnione przez innych pracowników, których właściciel firmy przywiózł do miejsca noclegu.

- 39-letni mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych, za co przewidziana jest kara do 2 lat pozbawienia wolności. Okazało się ponadto, że kilka dni wcześniej 39-latek był zatrzymany przez policjantów za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd - informuje bełchatowska policja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE