Reklama

Reklama

Urzędnicy skontrolują posesje. Co będą sprawdzać?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Facebook/Gmina Drużbice

Urzędnicy skontrolują posesje. Co będą sprawdzać?  - Zdjęcie główne

foto Facebook/Gmina Drużbice

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urzędnicy z gminy Drużbice będą prowadzić kontrole posesji. Właściciele nieruchomości mają ostatni moment, żeby przygotować się przed wizytą pracowników urzędu.

Reklama

Na terenie gminy Drużbice odbędą się kontrole nieruchomości. Urzędnicy zwrócą uwagę na szamba i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Sprawdzone zostaną przede wszystkim umowy zawarte na opróżnianie zbiorników na nieczystości. Co ważne zajmować się tym może jedynie przedsiębiorca posiadający zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych.

Urzędnicy sprawdzą również rachunki i faktury, a także częstotliwość oczyszczania szamba. W pierwszej kolejności skontrolowane zostaną osoby, które nie zgłosiły do gminnej ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Mieszkańcy, którzy nie podpisali umów na opróżnianie szamba, mają jeszcze szanse nadrobić zaległości. W innym przypadku mogą liczyć się z karą grzywny. Lista firm, do których mogą zgłosić się mieszkańcy, znajduje się na stronie gminy Drużbice.

Jednocześnie wójt prosi mieszkańców o współpracę i udzielanie niezbędnych informacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy