Reklama

Reklama

Podziękowali za tegoroczne zbiory. Wójt wręczył rolnikom pamiątkowe statuetki [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tegoroczne dożynki gminy Bełchatów miały miejsce w Postękalicach. Najpierw odbyła się uroczysta msza święta, później natomiast wójt Konrad Koc uhonorował osoby, które zaangażowały się w działania na rzecz samorządu.

Reklama

Oficjalna część gminnych dożynek została poprzedzona uroczystą mszą święta w intencji rolników w parafii pw. św. Rocha w Postękalicach. Imprezę oficjalnie rozpoczęto o godz. 13, natomiast główne gwiazdy wydarzenia pojawiły się na scenie wieczorem. 

Dożynki były okazją do uhonorowania rolników i innych osób, które angażowały się w działania na rzecz gminy Bełchatów. Z tej okazji wójt Konrad Koc wręczył kilkudziesięciu wyróżnionym pamiątkowe statuetki. 

Wśród rolników uhonorowani zostali Damian Boruński, Andrzej Bartos, Renata i Marek Bartos, Jolanta i Paweł Kołacińscy, Joanna i Zbigniew Jakubczak, Anna i Sławomir Błaszczyk, Krystyna i Jacek Członka, Marzenna i Grzegorz Kościańscy, Beata i Andrzej Puch. 

Dodatkowo statuetki otrzymali też poseł Małgorzata Janowska, Ilona Bajurska-Kowalczyk, Iwona Brandt, Jarosław Janaszewski, Radosław Pal, Tomasz Stróż, Piotr Suski, Mariusz Wolak, druh Ryszard Urbański, druh Sławomir Pal.  

Specjalne nagrody wręczono także KGW w Niedyszynie, KGW w Bukowej oraz KGW w Wólce Łękawskiej. Na zakończenie częście oficjalnej przekazano natomiast symboliczny sierp miejscowości, w której dożynki odbędą się za rok. Ponieważ będzie to Niedyszyna, w imieniu swojej miejscowości odebrała go sołtys Dorota Anglart. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy