Reklama

Reklama

Planują przebudowę szkół. Powstaną nowe klasy, sala gimnastyczna i stołówka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Planują przebudowę szkół. Powstaną nowe klasy, sala gimnastyczna i stołówka - Zdjęcie główne

foto Gmina Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Bełchatów zamierza rozbudować kolejne placówki oświatowe w Dobiecinie i Janowie. Właśnie podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej. Jak będą wyglądały szkoły po przebudowie?

Reklama

Gmina Bełchatów planuje rozbudowę kolejnych szkół w regionie. W urzędzie gminy podpisano właśnie umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla dwóch placówek.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Janowie w ramach projektu ma zostać przeprowadzona rozbudowa szkoły o dwie sale lekcyjne oraz salę gimnastyczną z zapleczem technicznym.

- Przebudowana będzie też instalacja ogrzewania, a piec na eko-groszek zostanie zastąpiony piecem na pellet – informuje gmina Bełchatów.

Z kolei projekt modernizacji Szkoły Podstawowej w Dobiecinie zakłada budowę sali gimnastycznej, sali dla oddziału przedszkolnego i pracowni komputerowej oraz adaptację części obecnych pomieszczeń na stołówkę i dodatkowe sale lekcyjne. Zagospodarowany ma zostać też teren wokół szkoły.

Dokumentacja ma powstać w ciągu siedmiu miesięcy. Później, po rozstrzygniętym przetargu, będą mogły rozpocząć się prace budowlane.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy