Reklama

GKS Bełchatów z "nowym" sponsorem. Wideo z konferencji

Opublikowano:
Autor:

GKS Bełchatów z "nowym" sponsorem. Wideo z konferencji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek, 4 października poseł Małgorzata Janowska oraz prezes GKS Bełchatów Wiktor Rydz poinformowali, że umowy GKS'u Bełchatów z PGE GiEK S.A. można spodziewać się już w przyszłym tygodniu. Spółka będzie sponsorem bełchatowskiej drużyny.

W piątkowe popołudnie kibice i fani GKS'u Bełchatów usłyszeli dobre wieści, rozwiązały się bowiem zawirowania związane z finansowaniem klubu. Przez ostatnie lata, sponsorem była grupa PGE S.A, która współpracuje również z innym zespołem z pierwszej ligi – Stalą Mielec. Koncern nie może jednak finansować dwóch klubów rywalizujących na tym samym szczeblu rozgrywek, udało się jednak znaleźć rozwiązanie. Bełchatowscy piłkarze będą sponsorowani przez spółkę PGE GiEK S.A.

Wiktor Rydz mówił, że te pieniądze są dla zespołu jak tlen, bez którego ten, nie mógłby dalej funkcjonować.

- Ta umowa to życie, tlen dla klubu, pozwala na dalsze funkcjonowanie. Cierpliwość popłaca, wierzyliśmy, że finał tych rozmów będzie dla nasz szczęśliwy. Wiedzieliśmy też, że są pewne przeszkody, ale dzięki determinacji, zaangażowaniu i chęci udało się wypracować formułę sponsoringową – informował Wiktor Rydz.

Niestety na chwilę obecną nie wiemy, o jakich kwotach mowa. Wiktor Rydz informował jedynie, że są to informacje handlowe, których na dzień dzisiejszy nie może ujawnić. Gwarantował jednak, że decyzje ws. finansowania już zapadły, zgodnie z jego słowami, umowa może być podpisana jeszcze w przyszłym tygodniu i ma funkcjonować do końca sezonu. Co ciekawe, umowa ma być korzystniejsza niż do tej pory.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE