Reklama

Elektrownia Bełchatów ma nowego dyrektora. Kadrowe tsunami w PGE GiEK wciąż trwa

Opublikowano:
Autor:

Elektrownia Bełchatów ma nowego dyrektora. Kadrowe tsunami w PGE GiEK wciąż trwa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zmiana dyrektora w Elektrowni Bełchatów. Ze stanowiskiem pożegnał się Andrzej Legeżyński, którego zastąpił Paweł Noga, wcześniej dyrektor Elektrowni w Rybniku. Do zmian doszło także w Turowie. To kolejne zmiany na stanowiskach kierowniczych PGE GiEK.

Kadrowe tsunami w koncernie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, którego oddziałami są bełchatowska elektrownia i kopalnia, trwa w najlepsze. Nowe porządki wciąż zaprowadza, wybrana w kwietniu tego roku, nowa prezes spółki – Wioletta Czemiel-Grzybowska. Tym razem zdecydowano o wymianie na stanowisku dyrektora w Elektrowni Bełchatów, którą od dziś kieruje Paweł Noga, dotychczasowy dyrektor Elektrowni Rybnik, będącej również oddziałem PGE GiEK. Na stanowisku zastąpił Andrzeja Legeżyńskiego, który zarządzał bełchatowską elektrownią od lipca 2019 roku.

To niejedyne ruchy kadrowe w strukturach PGE GiEK. Do zmiany doszło również w Elektrowni Turów, gdzie Dariusza Czuka zastąpił dotychczasowy dyrektor techniczny Oktawian Leśniewski. Z kolei w Elektrowni Rybnik pełnienie obowiązków dyrektora powierzono Krzysztofowi Matuli, który dotychczas pełnił funkcję głównego inżyniera ds. zarządzania majątkiem.

Przypomnijmy, że na początku kwietnia nowa prezes PGE GiEK postanowiła wymienić również znaczną część dyrektorów departamentów w koncernie. Pracę straciło też wielu szeregowych pracowników. Zdecydowano również nie przedłużać umów z kilkudziesięcioma osobami, zatrudnionymi na niższych szczeblach

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE