Reklama

Dzieci z Bełchatowa oddadzą swoje włosy chorym na raka. Akcja już 7 czerwca!

Opublikowano:
Autor:

Dzieci z Bełchatowa oddadzą swoje włosy chorym na raka. Akcja już 7 czerwca! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz trzeci w Bełchatowie odbędzie się wielkie cięcie warkoczy. Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona charytatywnej akcji „Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka”. 7 czerwca sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 4 zmieni się w salon fryzjerski.

- Podczas wydarzenia każda chętna osoba będzie mogła oddać swoje włosy na peruki dla dzieci chorych na raka. Do akcji włączyli się lokalni fryzjerzy, którzy za darmo obetną chętnym włosy, a lokalne organizacje oraz firmy umilą wszystkim oczekiwanie i zapewnią rozrywkę w tym dniu dzieciom i dorosłym – informuje Katarzyna Sztandera, która organizuje akcje.

Każdy kto zdecyduje się podzielić swoimi włosami powinien dostosować się do prostych zasad. Po pierwsze minimalna długość oddawanych włosów to 25 cm. Po drugie włosy mogą być farbowane, ale nie rozjaśniane. Po trzecie na cięcie przychodzimy z włosami umytymi, ale bez używania odżywek do włosów.

Organizatorzy zapraszają do SP nr 4 (Lipowa 11) w piątek, 7 czerwca. Akcja rusza od godziny 13.00.

- Jeżeli ktoś z Państwa nie może być z nami w tym dniu, można obciąć włosy we własnym zakresie i dostarczyć organizatorom do końca czerwca. Po tej dacie nie będziemy przyjmować włosów w ramach 3. edycji wydarzenia, ale zawsze można przechować warkocz na rok przyszły! – dodaje organizatorka z SP nr 4.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE