Reklama

Reklama

Dyrektor miejskiej placówki traci pracę. ''Przyznam, że jestem trochę zaskoczony''

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd miasta w Bełchatowie

Dyrektor miejskiej placówki traci pracę. ''Przyznam, że jestem trochę zaskoczony'' - Zdjęcie główne

foto Urząd miasta w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szykuje się zmiana na stanowisku dyrektora w Miejskim Centrum Kultury. Z placówki odchodzi dotychczasowy szef - Damian Nowak, któremu nie przedłużono umowy.

Reklama

Po 3 latach pracy Damian Nowak przestanie być dyrektorem Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie. Swoją funkcję będzie pełnił jeszcze tylko przez kilka najbliższych dni. Szefowi tej miejskiej placówki 9 stycznia kończy się umowa i jak się dowiedzieliśmy, nie zostanie ona przedłużona. Co potwierdził nam sam zainteresowany, a także służby prasowe bełchatowskiego magistratu. 

- Jestem trochę zaskoczony, bo przecież każda taka sytuacja, gdy pracownik nie ma przedłużonej umowy, jest dla niego samego zaskakująca. Jest to jednak decyzja przełożonych i oczywiście ją akceptuję. Nie chciałbym szerzej komentować tej sprawy - mówi Damian Nowak, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie. 

Damian Nowak dyrektorem MCK w Bełchatowie został trzy lata temu, kiedy zastąpił na stanowisku Dorotę Pędziwiatr, gdy została starostą powiatu bełchatowskiego. Warto przypomnieć, że dyrektor Nowak aktywny był również w samorządzie. W poprzedniej kadencji był też radnym powiatowym i wiceprzewodniczącym Rady Powiatu w Bełchatowie. Zanim został szefem miejskiej placówki, piastował też funkcję dyrektora SP 13 w Bełchatowie. Co będzie robił po odejściu z MCK?

- Muszę teraz odpocząć, nabrać trochę dystansu i zastanowić się co dalej - powiedział Damian Nowak. 

Zmian personalnych w MCK nie chce komentować bełchatowski magistrat. Rzecznik urzędu zaznacza, że placówka będzie funkcjonowała bez żadnych przeszkód i w najbliższym czasie będzie zarządzana przez dwóch wicedyrektorów. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy