Reklama

Reklama

Droga w przebudowie

Opublikowano: wt, 29 sie 2017 07:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa drugi etap przebudowy drogi powiatowej przebiegającej przez miejscowość Mazury w gminie Bełchatów. W ramach prac budowany jest ciąg pieszo-rowerowy, zjazdy do posesji oraz kanalizacja deszczowa.

Reklama

- „W ubiegłym roku rozpoczęliśmy inwestycję w Mazurach, a wykonywała ją i finansowała gmina Bełchatów” – mówi Tomasz Jachymek, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie. - Z kolei w tym roku kontynuujemy prace, które z kolei finansuje powiat z własnych środków.

Wzdłuż drogi budowany jest ciąg pieszo – rowerowy z kostki brukowej, zjazdy do posesji oraz odwodnienie drogi. Dzięki inwestycji ma poprawić się bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów poruszających się po tej ruchliwej drodze. Z budżetu powiatu na ten cel przeznaczono 400 tysięcy złotych. Długość przebudowywanego w tym roku odcinka drogi to 652 metry.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.