Reklama

Dariusz Matyśkiewicz i Mariola Czechowska w drugiej turze! A jakie wyniki uzyskali pozostali kandydaci ?

Opublikowano:
Autor:

Dariusz Matyśkiewicz i Mariola Czechowska w drugiej turze! A jakie wyniki uzyskali pozostali kandydaci ? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To już pewne – choć nie mamy jeszcze oficjalnych wyników, to te zebrane z komisji wyborczych jasno wskazują: w drugiej turze wyborów o fotel prezydenta zmierzą się Mariola Czechowska i Dariusz Matyśkiewicz. Druga tura wyborów, za dwa tygodnie 4 listopada.

Startująca z własnego komitetu obecnie urzędująca prezydent zdobyła 4 532 głosy (18,93%), jej kontrkandydat z PLUSa - 5 240 (21,89%). To z pewnością nieostateczne liczby, bo wyniki nie uwzględniają dwóch z dwudziestu ośmiu okręgowych komisji wyborczych. Tegoroczne liczenie głosów przedłużyło się do godzin porannych.

Trzeci wynik w prezydenckim wyścigu przypał w udziale Piotrowi Wysockiemu. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości według wstępnych szacunków zdobył – 4 211 głosów (17,59%). Czwarty był kandydat Ziemi Bełchatowskiej, na Grzegorza Gryczkę głos oddało 3 753 (15,68%) bełchatowian. Piąty – z ilością głosów 2 785 (11,63%) jest polityczny nowicjusz Patryk Marjan. Kolejne miejsca – szóste i siódme odpowiednio zdobyli Elżbieta Kudaj (1 810 co daje 7,56%) i Włodzimierz Kuliński z Koalicji Obywatelskiej (1 609, czyli 6,72%).

Przybliżona frekwencja w naszym mieście to 52%.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE