Reklama

Reklama

Dachy stadionu wyremontowane

Opublikowano: pt, 8 wrz 2017 07:24
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak informuje Miejskie Centrum Sportu w najbliższy wtorek nastąpi odbiór prac remontowych na miejskim stadionie. Na budynku głównym i trybunie północnej renowacji został poddany dach, tym samym zakończył się pierwszy z kilku, etapów modernizacji obiektu przy Sportowej.

Reklama

Remont dachów trwał niespełna miesiąc. Blisko 300-metrowy dach trybuny północnej pokryto membraną, z kolei na budynku głównym prace objęły jego środkową część, którą pokryto papą termozgrzewalną oraz dokonano naprawy rynien.

- To jeden z etapów renowacji stadionu miejskiego, który będzie obejmował również remont instalacji urządzeń grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomniejsze prace renowacyjne. Prace mają zakończyć się jeszcze w listopadzie - informuje Miejskie Centrum Sportu.

Urząd Miasta obecnie szuka wykonawców remontu pomieszczeń zaplecza sportowego oraz wymianę ogrodzenia boisk treningowych w ramach trwającego przetargu. Oferty w ramach przetargu można składać do 11 września.

Na modernizację stadionu i ogrodzenia boisk treningowych, którymi administruje Miejskie Centrum Sportu otrzymało 239 tys. zł dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Fundusze zostaną wypłacone w dwóch transzach, a pierwsza z nich w wysokości 100 tys. zł zostanie przekazana jeszcze w tym roku. Reszta środków - 139 tys. zł - wpłynie na miejskie konto w 2018, kiedy planowane jest zakończenie prac.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    MaciekPL

    Przypomnę że komunikacyjnie Bełchatów leży i kwiczy. Miasto nieprzejezdne a drogi jak ser szwjacarski. Troszkę trzeba zmienić priorytety. Stadion dla garstki mieszkańcówniech remontują sponsorzy wielkich drużyn sportowych z regionu.