Reklama

Czy Bełchatów powinien zerwać natychmiast stosunki z partnerem z Ukrainy? Zdania są podzielone - mamy pierwsze komentarze [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Czy Bełchatów powinien zerwać natychmiast stosunki z partnerem z Ukrainy? Zdania są podzielone - mamy pierwsze komentarze [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wracamy do sprawy umowy partnerskiej pomiędzy Bełchatowem, a Nowogradem Wołyńskim i jej ewentualnego zerwania. Przypominamy, członkowie stowarzyszenia Bełchatowianie dla Narodu domagają się tak radykalnego rozwiązania w związku z turniejem bokserskim, który odbył się ku czci Romana Szuchewicza oraz Ukraińskiej Powstańczej Armii. O sprawie szczegółowo pisaliśmy na Dzień Dobry Bełchatów.

Decyzji w tej sprawie jeszcze nie podjęto, bo wniosek stowarzyszenia Bełchatowianie dla Narodu do władz miasta i przewodniczącej Rady Miejskiej wpłynął dopiero późnym popołudniem w miniony wtorek.

Jak podkreśla wiceprezydent Łukasz Politański i część radnych sprawę z pewnością należy dokładnie przeanalizować i wypracować wspólne stanowisko, w tej chwili z racji ograniczonego czasu nie było to możliwe. Nie brakuje jednak głosów jednoznacznych i dość radykalnych. Zdaniem Dariusza Matyśkiewicza, to co stało się na sportowej imprezie w Nowogradzie Wołyńskim jest niedopuszczalne i powinno być powodem zerwania partnerskich kontaktów.

Poniżej w materiałach video prezentujemy stanowiska: wiceprezydenta Łukasza Politańskiego i radnego PLUSa Dariusza Matyśkiewicza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE