Reklama

Czarny weekend na drogach regionu. Trzy śmiertelne ofiary wypadków

Opublikowano:
Autor:

Czarny weekend na drogach regionu. Trzy śmiertelne ofiary wypadków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W minioną sobotę, 21 lipca późnym popołudniem w Zelowie doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.00 Zelowie na ulicy Kościuszki, która jest odcinkiem drogi wojewódzkiej nr 484. Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji, kobieta, 65- latka poniosła na skutek odniesionych obrażeń śmierć na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-letnia kobieta weszła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód lancia kierowany przez 25-letnią kobietę. Na skutek odniesionych obrażeń piesza zmarła. Kierująca lancią była trzeźwa

Niestety zelowianka to nie jedyna śmiertelna ofiara wypadku drogowego do jakiego doszło w miniony weekend na drogach naszego regionu. W piątek informowaliśmy o wypadku motocyklisty na Nowym Świecie (pisaliśmy TUTAJ). Tragicznie zakończyła się też rowerowa podróż 69-latka, który wykonując nagły manewr skrętu wjechał wprost pod samochód osobowy. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

- Wypadek miał miejsce 20 lipca o godz.21.20 na drodze K-42 w miejscowości Łagiewniki w gminie Kodrąb. Policjanci ustalili, że 69-letni rowerzysta jadący prostym odcinkiem drogi, skręcił nagle w lewo wjeżdżając wprost pod wyprzedzający go samochód volkswagen golf. Pomimo wysiłków lekarzy rowerzysta zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Kierująca golfem 54-letnia kobieta nie odniosła obrażeń. Była trzeźwa.

Okoliczności powyższych wypadków pod nadzorem prokuratory wyjaśniają policjanci. Każdy z tych wypadków był inny, jednak wszystkie miały wspólna cechę: rozkojarzenie i nieuwagę. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie koncentracji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE