Reklama

Reklama

Coraz większa liczba zakażonych koronawirusem w powiecie bełchatowskim. Jak sytuacja w regionie? [DANE NA 25.10.]

Opublikowano: ndz, 25 paź 2020 19:48
Autor:

Coraz większa liczba zakażonych koronawirusem w powiecie bełchatowskim. Jak sytuacja w regionie? [DANE NA 25.10.] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Biuro prasowe wojewody łódzkiego opublikowało najnowszy raport dotyczący sytuacji epidemicznej w regionie. W niedzielę, 25 października, w województwie łódzkim odnotowano kolejnych 906 zakażeń koronawirusem. Wciąż rośnie liczba zarażonych w powiecie bełchatowskim. Aktualnie jest to 776 osób z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-CoV-2.

Reklama

W najnowszym komunikacie służb prasowych wojewody łódzkiego podano, że dziś odnotowano łącznie 906 kolejnych zakażeń koronawirusem, które potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 49 osób wyzdrowiało. W powiecie bełchatowskim potwierdzono zakażenie u kolejnych 16 mieszkańców. Liczba osób aktualnie zarażonych w powiecie to 776. Na kwarantannie przebywa 720 mieszkańców, a nadzorem epidemiologicznym objętych zostało 187 osób. Od początku pandemii koronawirusem zaraziło się w pow. bełchatowskim łącznie 1167 mieszkańców, a wyzdrowiało 365.

Poinformowano też o kolejnych zgonach w województwie łódzkim osób zakażonych koronawirusem. To:

 • 75 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu tomaszowskiego.
 • 79 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Bełchatowie. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
 • 84 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące. Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

 • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 18431
 • Liczba osób aktualnie zakażonych:10365
 • Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 22
 • Liczba osób objętych kwarantanną: 23322
 • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2437
 • Liczba osób, które wyzdrowiały: 7697
 • Liczba osób, które zmarły: 369

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE