Reklama

Burze z gradem w okolicy Bełchatowa. Ostrzeżenia pogodowe dla całego regionu!

Opublikowano: wt, 11 sie 2020 12:11
Autor:

Burze z gradem w okolicy Bełchatowa. Ostrzeżenia pogodowe dla całego regionu! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gwałtowne burze i grad dla południowej części województwa łódzkiego prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. O ostrzeżeniach pogodowych, dotyczących również powiatu bełchatowskiego, poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Ostrzeżenie pogodowe pierwszego stopnia dla 11 powiatów województwa łódzkiego wydał właśnie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, ostrzegając przed burzami z opadami deszczu oraz gradem.

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 25 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Możliwy drobny grad - informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi.

Ostrzeżenia dotyczą powiatów: bełchatowskiego, łaskiego, opoczyńskiego, pajęczańskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, sieradzkiego, wieluńskiego, wieruszowskiego i zduńskowolskiego. Burze i opady mogą wystąpić w godzi 12-21.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE