Reklama

"Biało - Czerwona na rowerze". Miłośnicy jednośladów wyruszą również z Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

"Biało - Czerwona na rowerze". Miłośnicy jednośladów wyruszą również z Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia „Biało – Czerwona na rowerze” – pod takim hasłem w Dzień Flagi RP 2 maja, stowarzyszenie Polska Myśl Patriotyczna Łask organizuje rajd, podczas którego będzie można m.in. zwiedzić miejsca pamięci i miejsca historyczne w pięknych okolicznościach przyrody.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rozpocznie się ono w pięciu miastach województwa łódzkiego. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa również bełchatowian.

Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach wyruszą z Bełchatowa (a także z Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Zduńskiej Woli i Łasku) na plac 11 Listopada w Łasku. Tam od godz. 10.00 do godz. 11.00 jest zaplanowana uroczystość z okazji święta. Tuż po niej nastąpi przejazd do Drzewocin na rodzinny i patriotyczny piknik. Początek festynu o godz. 13.00.

Na uczestników będą czekały napoje, słodycze oraz ciepły posiłek. Nie zabraknie też atrakcji.

W programie: imprezy rozrywkowe i zręcznościowe, pokaz i instruktaż ratownictwa medycznego, pierwsza pomoc, gry sportowe i zawody strzelecki, pokaz tresury psów, turniej szachowy. Przewidziano nagrody dla najmłodszego, najstarszego i najlepiej ubranego uczestnika rajdu, najliczniejszej rodziny oraz właściciela najładniej udekorowanego roweru.

Wyjazd z Bełchatowa dla osób, które chcą spędzić Dzień Flagi RP na rajdzie i pikniku o godz. 9:00. Miejsce zbiórki: Plac Wolności

Uczestnicy rajdu są zobowiązani przed wyjazdem do oddania organizatorowi karty uczestnictwa (KARTA-UCZESTNICTWA-W-RAJDZIE-2.5.2019).

Zapisy oraz informacje pod numerami: 697 175 109, 512 598 010, 606 244 887 oraz drogą mailową: pmp.lask@gmail.com

Patronat nad rajdem „Biało-Czerwona na rowerze” objęli Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego, Zbigniew Rau, wojewoda łódzki oraz Piotr Wołosz, starosta łaski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE