Reklama

Bełchatowski Turniej Pożeraczy Pączków

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowski Turniej Pożeraczy Pączków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zbliża się tłusty czwartek – to oznacza jedno: pączki, pączusie, racuchy i faworki, to tego dnia obowiązkowe słodycze, które zagoszczą na naszych stołach. W jedyny taki czwartek w roku, zwyczajowo diety idą w kąt, bo tradycja mówi, że każdy z nas powinien zjeść przynajmniej jednego pączka. Dla tych, którzy nie chcą poprzestać na tak skromnej liczbie mamy ciekawą propozycję - I Bełchatowski Turniej Pączkożerców.

Zgłoszenia do konkursu już trwają. Zasada jest prosta i wyjątkowo smakowita – wystarczy w jak najkrótszym czasie „pokonać” siedem pączków. I Bełchatowski Turniej Pączkożerców odbędzie się w przeddzień tłustego czwartku, 7 lutego w restauracji Valentino.

Uczestnikiem zawodów może być każda pełnoletnia osoba, a współzawodnictwo zostanie rozegrane w kategorii dla pań i panów. Zgłoszenia do udziału w turnieju należy wysłać na adres e-mail: kontakt@b24tv.pl z dopiskiem „Zgłaszam się do udziału w turnieju”, należy podać imię i nazwisko oraz swój wiek.

Jak informują organizatorzy, rejestracja uczestników rozpocznie się w dniu i miejscu zawodów o godz. 18.00. Ponieważ ilość uczestników jest ograniczona do pięciu w dwóch kategoriach, w przypadku większego zainteresowania zawodnicy zostaną wyłonieni w drodze losowania.

Wszelkie szczegóły w regulaminie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE