Reklama

Bełchatowski sztab WOŚP podał ostateczny wynik zbiórki. Jest nowy rekord!

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowski sztab WOŚP  podał ostateczny wynik zbiórki. Jest nowy rekord! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 122 tysiące złotych udało się zebrać bełchatowianom zaangażowanym w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nowy rekord.

122640,98 zł to dokładna kwota jaką podaje bełchatowski WOŚP po zliczeniu zebranych w niedzielę pieniędzy. To nowy rekord zbiórki w Bełchatowie.

Wynik budzi podziw, tym bardziej, że aura pogodowa daleka była od ideału. Nie przeszkodziło to jednak 275 wolontariuszom wytrwale kwestować na ulicach miasta. Warto zaznaczyć, że mimo niehandlowej niedzieli mieszkańcy tłumnie uczestniczyli w wydarzeniach, które miały miejsce w Galerii Olimpii, która kolejny już rok stała się centralnym miejscem finału WOŚP. Aukcje, koncerty, pokazy i wiele innych atrakcji, które dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności napędziły bełchatowską Orkiestrę, zaowocowały rekordową sumą zebranych pieniędzy.

Mimo sukcesu finansowego, bełchatowski sztab nie świętuje hucznie, ze względu na tragiczne wydarzenia w Gdańsku, gdzie podczas tamtejszego finału WOŚP zmarł godzony nożem prezydent Paweł Adamowicz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE