Reklama

Reklama

Bełchatowianki szukała policja i straż miejska. Pomogła ekspedientka ze sklepu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Straż miejska w Bełchatowie

Bełchatowianki szukała policja i straż miejska. Pomogła ekspedientka ze sklepu  - Zdjęcie główne

foto Straż miejska w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zaginionej 62-letniej mieszkanki Bełchatowa, która cierpiała na zaniki pamięci, poszukiwała policja i straż miejska. Kobietę udało się znaleźć dzięki czujności pracownicy jednego ze sklepów.

Reklama

Dzięki czujności pracownicy sklepu spożywczego szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 62-letniej mieszkanki Bełchatowa, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Policja i straż miejska otrzymali rysopis kobiety. Bełchatowianka została odnaleziona w Grocholicach. Pomogła ekspedientka jednego ze sklepów, której podejrzenie wzbudziło dziwne zachowanie kobiety. Wówczas postanowiła zadzwonić do straży miejskiej.

- Kobieta cierpiała na zaniki pamięci i nie potrafiła sobie przypomnieć w jaki sposób dotarła do Grocholic – mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie.

Chwilę później na miejscu pojawili się funkcjonariusze. Okazało się, że jej wygląd zgadzał się z rysopisem podanym przez rodzinę. Od miejsca zamieszkania oddaliła się o kilka kilometrów. 

- Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, ale sytuacja była o tyle niebezpieczna, że było to już późne popołudnie. Mamy niskie temperatury i zimę, co jest szczególnie groźne dla osób zmagających się z tego typu chorobami – mówi Piotr Barasiński.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy