Reklama

Reklama

Dziesięciu "za", dziesięciu "przeciw". To nie była dobra informacja dla byłego starosty

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Powiat bełchatowski

Dziesięciu "za", dziesięciu "przeciw". To nie była dobra informacja dla byłego starosty - Zdjęcie główne

foto Powiat bełchatowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Waldemar Wyczachowski, radny powiatowy PiS i były starosta bełchatowski, kandydował do Zarządu Powiatu w Bełchatowie. Głosowanie podczas rady powiatu zakończyło się… remisem.

Reklama

Wybór nowego członka zarządu powiatu był konieczny po rezygnacji z tej funkcji przez radnego Leszka Maciaszczyka. Głosowanie w tej sprawie zaplanowano podczas sesji rady powiatu. W trakcie obrad zgłoszono tylko jedną kandydaturę. Starosta Dorota Pędziwiatr zaproponowała… swojego poprzednika Waldemara Wyczachowskiego, który obecnie jest radnym klubu PiS.

W głosowaniu wzięło udział w sumie dwudziestu radnych i... nie przyniosło ono rozstrzygnięcia, bo zakończyło się remisem. Tym samym nie uzyskano wymaganej większości głosów do podjęcia uchwały w sprawie powołania nowego członka zarządu. Na sesji byli nieobecni Leszek Maciaszczyk, Krzysztof Rybak i Jolanta Pawlikowska.

- Wynik głosowania nie rozstrzygnął wyboru Waldemara Wyczachowskiego na nieetatowego członka zarządu. Radni, którzy nie byli obecni na sesji, nie mieli szansy wypowiedzieć się w tej sprawie. Do tematu ponownie wrócimy w najbliższym możliwym terminie - mówi Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy