Reklama

Reklama

Wojskowe maszyny na drogach w regionie. Możliwe utrudnienia w ruchu

Opublikowano: śr, 16 lut 2022 13:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na drogach województwa łódzkiego można natknąć się na... kolumny amerykańskich pojazdów wojskowych. Przejazdy są związane z przygotowaniami do wielonarodowego ćwiczenia Saber Strike 2022 (SbS22), które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP.

Reklama

Generalne Dowództwo Rodzajów Sił Zbrojnych informuje, że w ramach przygotować do ćwiczeń, do końca marca na drogach w całym kraju będą poruszać się pojazdy wojskowe.

- Pojazdy wojskowe będzie można spotkać m.in. na autostradach A1, A2 i A4, drogach ekspresowych S8 i S61 oraz DK16, DK18 i DK63 - informuje GDRSZ.

Wojskowe kolumny można spotkać na drogach województwa łódzkiego. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi opublikowała w mediach społecznościowych kilkusekundowe nagranie, na którym widać przejazd wojskowego pojazdu. Znajdziecie je w serwisie Twitter. 

Pojazdy mają się poruszać w godzinach nocnych, tak by w możliwie najmniejszym stopniu wpływać na ruch. GDRSZ zaznacza jednak, że część przejazdów będzie musiała odbywać się w ciągu dnia, a nawet w godzinach szczytu.

- Przejazdy będą eskortowane i zabezpieczone przez Żandarmerię Wojskową i poddziały regulacji ruchu Wojska Polskiego we współpracy z policją — dodaje GDRSZ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy