Reklama

Reklama

Wkrótce ruszy remont ulicy w centrum miasta. Urząd ogłosił przetarg

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wkrótce ruszy remont ulicy w centrum miasta. Urząd ogłosił przetarg - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta ogłosił przetarg na remont ulicy Czyżewskiego. Kierowcy wkrótce doczekają się wymiany nawierzchni na tej mocno uczęszczanej drodze w centrum Bełchatowa. Kiedy rozpoczną się prace?

Reklama

Magistrat ogłosił przetarg na remont ulicy Czyżewskiego. Chodzi o fragment od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego aż do ul. Staszica. Droga na tym odcinku od dawna czeka na remont. Jest ona bowiem mocno uczęszczana przez kierowców, którzy skarżą się na coraz gorszy stan jezdni. W wielu miejscach widoczne są bowiem wyboje, popękany asfalt i połatane doraźnie dziury.

Już niebawem problem powinien zostać rozwiązany. Miasto wkrótce wyłoni wykonawcę, który odtworzy stan nawierzchni. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie nakładki bitumicznej z betonu asfaltowego. Wcześniej zostanie oczywiście sfrezowana stara nawierzchnia. Prace swoim zakresem mają również objąć regulację studzienek i kratek ściekowych czy wymianę krawężników.

Otwarcie ofert w przetargu zaplanowano na 9 września. Szacunkowy koszt inwestycji to nieco ponad 700 tys. zł. Jeśli przetarg zostanie rozstrzygnięty w terminie, to wszystko wskazuje, że prace powinny zakończyć się jeszcze w tym roku. Wykonawca na przeprowadzenie remontu Czyżewskiego będzie miał 3 miesiące.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy