Reklama

Reklama

Zamkną ulicę w centrum Bełchatowa. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl

Zamkną ulicę w centrum Bełchatowa. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W najbliższy weekend w Bełchatowie mogą wystąpić spore utrudnienia w ruchu. Nieprzejezdna będzie bowiem ulica Pileckiego. Ma to związek z planowaną wymianą nawierzchni asfaltowej.

Reklama

W dniach 17 i 18 lipca (sobota i niedziela) ulica Pileckiego w Bełchatowie będzie zamknięta. Wjechać będą mogli jedynie mieszkańcy okolicznych posesji oraz pojazdy zaopatrzenia. Od strony ul. 1 maja pojawi się nakaz jazdy w prawo w ul. Kościuszki i odwrotnie.

- Przebudowa Pileckiego ma związek z kończącą się właśnie budową marketu w tym rejonie. Inwestor zobowiązał się do częściowego poszerzenia jezdni. Prace w tym zakresie właśnie dobiegają końca. W najbliższym czasie drogowcy zajmą się jej nawierzchnią. Stara zostanie wyfrezowana, wysokość studzienek wyregulowana, na końcu zaś położony będzie nowy asfaltobeton – informuje Urząd Miasta w Bełchatowie.

Przy wyjeździe z nowo powstającego marketu będzie obowiązywał nakaz skrętu w prawo. Z kolei kierowcy aut z zaopatrzeniem będą musieli jechać w lewo, tak by nie wjeżdżać do ścisłego centrum Bełchatowa.

- Miasto zastrzegło sobie możliwość weryfikacji tego rozwiązania. Jeśli w ciągu roku organizacja ruchu okaże się mało funkcjonalna, wówczas magistrat będzie mógł wnioskować o jej zmianę – dodaje magistrat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy