Reklama

Reklama

Uczniowie z Bełchatowa walczą o kilkanaście tysięcy złotych w konkursie TVP. Pomóż im wygrać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Uczniowie z Bełchatowa walczą o kilkanaście tysięcy złotych w konkursie TVP. Pomóż im wygrać - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wychowankowie jednej z bełchatowskich podstawówek biorą udział w konkursie organizowanym przez Telewizję Polską. Uczniowie rywalizują z innymi placówkami o wysoką nagrodę pieniężną i wizytę gwiazd w szkole. Sprawdź, jak ich wesprzeć.

Reklama

Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Bełchatowie biorą udział w konkursie „You Can Dance 2”. Zadaniem, które musieli wykonać, było przygotowanie krótkiego wideo prezentującego ich zdolności taneczne. 

Nagranie wykonane przez wychowanków „dziewiątki”, jako jedyne z naszego miasta, znalazło się wśród 350 zgłodnień, które zostały zakwalifikowane do konkursu i rywalizują o główną nagrodę. Dla zwycięskiej placówki organizator przewidział 15 tys. zł. To jednak nie wszystko, do podstawówki przyjadą również gwiazdy programu You Can Dance. Co ciekawe na nagrody pieniężne liczyć mogą również szkoły, z miejsc od 2 do 10. 

Jest zatem o co walczyć, a pomóc w tym mogą bełchatowianie. Na stronie youcandance.tvp.pl trwa głosowanie, w którym udział może wziąć każdy. Wystarczy wybrać trzy filmy konkursowe, na które chcemy zagłosować i zaznaczyć, do którego ma trafić podwójna liczba punktów. Tutaj oczywiście dodatkowe głosy przekazujemy dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9.

Aktualnie ZSP 9 ma już ponad 2 tysiące punktów, co oznacza, że jest jedną z pierwszych szkół w naszym województwie. Na głosowanie pozostało jeszcze trochę czasu, konkurs trwa do 5 marca. Dzień później poznamy zwycięzców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE