Reklama

Reklama

Tragedia w centrum Bełchatowa. Na osiedlu lądował helikopter ratunkowy [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia We wtorkowy poranek mieszkańców osiedla Budowlanych obudził dźwięk syren i lądujący helikopter. Ratownicy i strażacy walczyli o życie kobiety, która wypadła z czwartego piętra bloku.

Reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło o poranku we wtorek, 8 listopada w jednym z bloków na osiedlu Budowlanych. Jak przekazuje dyżurny bełchatowskiej policji, kobieta w wieku 68 lat wypadła z okna budynku. Obecni na miejscu ratownicy postanowili o wezwaniu helikoptera LPR, który wylądował na pobliskim boisku. Swoje działania prowadzili również strażacy.

- Mieliśmy zabezpieczać lądowanie śmigłowca na terenie miasta. Z relacji zespołu ratownictwa medycznego, który pracował na miejscu, wiemy, że kobieta wypadła z okna z czwartego piętra. Stan był ciężki, była prowadzona resuscytacja, ale nie przyniosła rezultatu i około godziny 8 lekarz stwierdził zgon – relacjonuje Michał Wieczorek, rzecznik bełchatowskiej straży pożarnej.

Jak dodaje dyżurny policji, decyzją prokuratora na miejscu wykonano czynności procesowe, ciało zostało zabezpieczone. Obecnie nie wiadomo jeszcze, dlaczego kobieta wypadła z okna.

- W tej sprawie trwają czynności wyjaśniające. To prokurator będzie zarządzał, czy wykonana zostanie sekcja i jakie będzie rozstrzygnięcie tej sprawy. Co do powodu, coś więcej będzie wiadomo po wykonaniu tych wszystkich czynności – dodaje dyżurny z bełchatowskiej komendy.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE