Reklama

Reklama

Studniówki 2022 w Bełchatowie. Czy pandemia znów pokrzyżuje plany maturzystów?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Studniówki 2022 w Bełchatowie. Czy pandemia znów pokrzyżuje plany maturzystów?  - Zdjęcie główne

foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczniowie, którzy w 2021 roku kończyli szkoły średnie, musieli obejść się bez ważnej dla młodych osób imprezy, jaką jest studniówka. Wszystko wskazuje na to, że w 2022 sprawa maluje się w bardziej optymistycznych barwach.

Reklama

Początek nowego roku to dla wielu okres wyrzeczeń, nowych wyzwań czy spełniania postanowień. Jednak uczniowie klas maturalnych z pewnością zastanawiają się już, jak przygotować się do zbliżającej się studniówki. Wszystko bowiem wskazuje na to, że tym razem pandemia nie pokrzyżuje imprezowych planów maturzystów.

Jak się bowiem okazuje, niemal wszystkie szkoły ponadpodstawowe w Bełchatowie mają już wstępne plany związane ze studniówkami. Najbardziej optymistycznie do sprawy podchodzi III LO im. Adama Mickiewicza, gdzie imprezę zaplanowano już na 8 stycznia — ma się ona odbyć w restauracji Jan.

Już tydzień później świętować będą uczniowie "Bronka". Jak informuje dyrekcja — impreze studniówkową zaplanowano tam na 15 stycznia. Obecnie wszystko wskazuje, że również odbędzie się ona w Janie.

Maturzyści z "Kochanowskiego" oraz "Herberta" swoją studniówkę planują na nieco późniejszy termin, bo na 5 lutego. Podopieczni II LO, podobnie jak ich koledzy z "Bronka" i "Micka" będą się bawić w Janie. Uczniowie "Herberta" zdecydowali się na imprezę w restauracji "Laura".

Jeśli chodzi o Technikum Energetyczne w Bełchatowie, to obecnie zdecydowano jedynie o dacie, czyli 22 stycznia. Z kolei w ZSP 2, czyli popularnym "Ekonomie", wciąż czekają na decyzje związane z ewentualnymi obostrzeniami.

Dyrektorzy każdej ze szkół zaznaczali, że organizacja studniówek będzie oczywiście zależna od panującego w danym momencie reżimu sanitarnego, a dodatkowo, jej organizacja leży w gestii rodziców. Jeśli jednak sytuacja epidemiczna na to pozwoli, uczniowie z pewnością będą bawić się na "najważniejszym balu w życiu".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy