Reklama

Reklama

Uczniowie „Ekonomika” rozpoczęli odliczanie do matury. Tak bawili się na studniówce [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tegoroczni maturzyści z popularnego „Ekonomika” bawili się na balu studniówkowym. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć tradycyjnego poloneza odtańczonego przez uczniów oraz toastu wzniesionego lampką szampana. Po części oficjalnej przyszedł czas na szaleństwa do białego rana.

Reklama

W sobotę, 11 lutego, uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie bawili się na studniówce. Wydarzenie zorganizowane w restauracji Stara Szkoła rozpoczęło się tradycyjnie od części oficjalnej.

Głównym punktem programu był polonez odtańczony przez maturzystów. Uczniowie wykorzystali również początek balu do podziękowania swoim nauczycielom oraz rodzicom za ostatnie lata nauki. Część oficjalna studniówki była też momentem na przemówienia. Głos zabrali zarówno zaproszeni goście, jak i dyrektorka szkoły, Irmina Wojciechowska, która życzyła uczniom powodzenia na maturze i oficjalnie rozpoczęła imprezę.

Następnie po przerwie na obiad i pamiątkowych fotografiach uczniowie ruszyli na parkiet, gdzie czekała ich wspólna zabawa do białego rana.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE