Reklama

Reklama

Ratownicy z Bełchatowa proszą o wsparcie. Ruszyła zbiórka pieniędzy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Ratownicy z Bełchatowa proszą o wsparcie. Ruszyła zbiórka pieniędzy - Zdjęcie główne

foto Archiwum/Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa w Bełchatowie zorganizowało internetową zbiórkę na… zakup karetki. Ratownicy proszą o wsparcie. Ile potrzeba na ambulans z wyposażeniem?

Reklama

Wolontariusze ze Stowarzyszenia Sztab Ratownictwa w Bełchatowie poprosili o pomoc internautów. Na portalu pomagam.pl ogłosili zbiórkę na zakup karetki z wyposażeniem. Na zakup używanego ambulansu potrzeba 50 tys. zł. Wesprzeć finansowo zbiórkę można TUTAJ.

- Pomóż spełnić największe marzenie każdego naszego wolontariusza! Dzięki wsparciu tej zrzutki pragniemy zakupić nowoczesny pojazd z wyposażeniem, który pozwoli nam zabezpieczyć setki, a nawet tysiące imprez, nauczyć pierwszej pomocy każdego kogo spotkamy na swojej drodze, a w razie potrzeby lub zagrożenia wesprzeć służby w niesieniu pomocy poszkodowanym – apelują ratownicy z Bełchatowa.

Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa w Bełchatowie istnieje od 2007 roku. Na co dzień jego członkowie zajmują się prowadzeniem kursów i szkoleń z pierwszej pomocy, pokazami ratownictwa, zabezpieczają medycznie imprezy na terenie miasta i powiatu. Współpracują z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Członkowie stowarzyszenia to wolontariusze, którzy poświęcają wolny czas, aby inni, mogli czuć się bezpiecznie podczas koncertów, pikników czy wydarzeń sportowych. Jak podkreślają, szkolą się również po to, aby w razie większego zagrożenia wspierać państwowe służby, udzielając pomocy poszkodowanym.

- Przez blisko 14 lat organizowaliśmy wiele zbiórek na rzecz innych potrzebujących, nigdy tej pomocy Sami nie potrzebowaliśmy, aż do tego momentu – apelują członkowie stowarzyszenia. - Kochamy pomagać. Bez sprzętu, bez ambulansu nie jesteśmy w stanie nadal robić to na takim samym poziomie. Wiemy, jak to robić. Robimy to profesjonalnie i przede wszystkim z sercem, zarażając innych pasją do ratowania życia. Z pewnością potwierdzą to Nasi wspaniali Wolontariusze. Chcemy zmieniać czasami przedziwny, zaskakujący, troszkę straszny świat na lepszy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy