Reklama

Reklama

W najbliższych dniach w Bełchatowie zabraknie prądu. Gdzie zaplanowano przerwy w dostawach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay/poglądowe

W najbliższych dniach w Bełchatowie zabraknie prądu. Gdzie zaplanowano przerwy w dostawach?  - Zdjęcie główne

foto pixabay/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przez kilka najbliższych dni, część mieszkańców Bełchatowa będzie musiała liczyć się z przerwami w dostawach energii elektrycznej. PGE Dystrybucja zaplanowało wyłączenia w dniach od 22 do 29 marca.

Reklama

Jako pierwsi, utrudnień mogą spodziewać się mieszkańcy części bloków na os. Dolnośląskim. Prądu w godzinach od 10:00 do 14:00 nie będzie dziś w blokach 201, 208, 210, 211, 212, 213 oraz 215, a także przy al. Wyszyńskiego 7 oraz 8.

Na wtorek 23 marca prąd nie będzie dostarczany do mieszkańców ul. Pomorskiej. Przerwa planowana jest tam w godzinach 09:00-15:00.

Z kolei na środę, 24 marca PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu dla mieszkańców ulic: Prusa, Hubala, Norwida, Tuwima oraz Słowackiego. Przerwę zaplanowano na godziny od 10:00 do 14:00.

To nie koniec z zapowiadanych przerw w dostawach energii elektrycznej. W czwartek, 25 marca na utrudnienia w godzinach od 10:00 do 14:00 muszą przygotować się mieszkańcy osiedla Przytorze, a także ulic: Gombrowicza, Tuwima, Norwida oraz Prusa.

Z kolei 26 marca (piątek), z chwilowym brakiem prądu, powinni liczyć się mieszkańcy ulicy Cegielnianej. W tym przypadku mowa o przerwie w godz. 8:00 – 13:30. Tego samego dnia energia nie będzie dostarczana także w innych lokalizacjach -  ul. Lnianej (9:00 – 14:00), a także na osiedlu Binków na ulicach: Budryka, Kalcytowej, Kredowej, Opalowej, Rubinowej, Skaleniowej, św. Świętej Kingi oraz Złotej (10:00 – 14:00).

Ostatnia z zapowiadanych na chwilę obecną przerw zaplanowana jest na 29 marca. Przez kilka godzin, prądu będą tego dnia pozbawieni mieszkańcy: ul. Antracytowej, św. Barbary oraz Węglowej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy