Reklama

Reklama

Zmienia się harmonogram wywozu odpadów. Kiedy wystawić kosze?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Zmienia się harmonogram wywozu odpadów. Kiedy wystawić kosze? - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od stycznia zmienia się harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Właściciele domów jednorodzinnych, kalendarze z datami znajdą w swoich skrzynkach pocztowych. Można je wygenerować również na stronie internetowej Eko-Regionu.

Reklama

Podobnie jak w latach poprzednich, w Bełchatowie zmieniają się terminy odbioru odpadów komunalnych. Urząd Miasta poinformował, że kolportarz kalendarzy w domach jednorodzinnych dibiega końca.

W dostarczanych właśnie kalendarzach znajdziecie też terminy zbiórek odpadów wielkogabarytowych. W tym roku odbędą się one wiosną (od 9 do 22 kwietnia) oraz jesienią (od 18 do 28 października).

- Z kalendarzy dowiemy się również, kiedy przypada termin płatności za śmieci. Daty te są analogiczne do roku poprzedniego, tj. do 15 marca, 15 maja, 15 września i 15 listopada – informuje magistrat.

Nowy harmonogram można również sprawdzić na stronie internetowej spółki Eko Region – Link.

- Aby wygenerować kalendarz, w poszczególnych rubrykach, trzeba wskazać typ zabudowy (zamieszkała, niezamieszkała) później wskazać czy ma on dotyczyć domu jednorodzinnego czy wielorodzinnego. Po zatwierdzeniu powyższych danych podajemy ulicę, przy której stoi nasz dom, a następnie pobieramy kalendarz w formacie PDF – informuje Urząd Miasta Bełchatowa.

Więcej informacji na temat odioru odpadów uzyskacie u pracowników Wydziału Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi pod numerem telefonu 44 733-52-56 lub 44 733-52-57.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy