Reklama

Reklama

Miasto rozda bełchatowianom sprzęt za 100 tys. zł. Kto może starać się o zestawy?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Miasto rozda bełchatowianom sprzęt za 100 tys. zł. Kto może starać się o zestawy?  - Zdjęcie główne

poglądowe | foto archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto zakupi sprzęt medyczny, który trafi do mieszkańców Bełchatowa. Inicjatywa jest możliwa dzięki blisko 100 tys. złotych pozyskanych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Co znajdzie się w zestawach?

Reklama

Do mieszkańców Bełchatowa trafi w sumie 300 zestawów medycznych, zawierających ciśnieniomierz ramienny, pulsoksymetr oraz termometr bezdotykowy. Fundusze na zakup magistrat pozyskał z PFRON-u, w sumie przedsięwzięcie będzie kosztować 99 tys. zł.

- Pomoc trafi do pełnoletnich osób niepełnosprawnych (posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności bądź równoważne) oraz niepełnosprawnych dzieci i młodzieży (posiadających aktualne, wydane przed ukończeniem 16. roku życia orzeczenie o niepełnosprawności) - informuje magistrat.

Urząd zaznacza przy tym, że na jedno gospodarstwo domowe może zostać przyznany wyłącznie jeden zestaw.

Jak wnioskować o zestawy medyczne? 

Mieszkańcy, którzy chcą wziąć udział w programie, mogą już zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Dąbrowskiego 2 w Bełchatowie. Można to zrobić od poniedziałku do piątku między 07:30 do 15:30. Zgłoszenia można także dokonać dzwoniąc do MOPS-u pod numer 44 365 28 72 lub 518 756 539.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy