Reklama

Reklama

Tatiana Kopala spotkała się z prezydent Mariolą Czechowską. O czym rozmawiały?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl

Tatiana Kopala spotkała się z prezydent Mariolą Czechowską. O czym rozmawiały?  - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tatiana Kopala, finalistka programu "The Voice Kids" spotkała się z prezydent Bełchatowa - Mariolą Czechowską. Młoda wokalistka zdradziła, dlaczego tak kocha muzykę i śpiew.

Reklama

O Tatianie Kopali usłyszała ostatnio cała Polska. Wszystko za sprawą udziału w programie "The Voice Kids", gdzie udało jej się wywalczyć miejsce w finale. Bełchatowianka od 5 lat śpiewa, w działającym przy Miejskim Centrum Kultury, Chórze Cantabile. Młoda artystka uczy się dodatkowo gry na skrzypcach, maluje, pisze powieści dla dzieci, a także piosenki.

- Muzyka jest dla mnie najważniejsza, dlatego codziennie poświęcam jej kilka godzin. To moja największa pasja. Do tego oczywiście dochodzi jeszcze szkoła, a teraz po programie muszę nadrobić trochę zaległości – mówiła Tatiana.

Prezydent Mariola Czechowska mówiła o tym, jak udział w programie "The Voice Kids" udowodnił, że Tatiana mimo młodego wieku świetnie radzi sobie na scenie muzycznej, potrafi oczarować i skraść serca publiczności.

- Pamiętam, jak w jednym z ostatnich odcinków śpiewałaś „We are the champions” z repertuaru grupy Queen. Chcę jasno i wyraźnie powiedzieć, że jesteś zwycięzcą. Postawiłaś bowiem na swoje dziecięce marzenia, nie bałaś się stanąć przed wymagającym jury. Udowodniłaś, że masz nietuzinkowy talent. Gratuluję Ci tego z całego serca, jesteś naszą bełchatowską dumą – mówi prezydent Czechowska

Tatiana zdradziła, że jej marzeniem są koncerty, których organizacja jest w obecnej sytuacji niemożliwa. Bełchatowianka wiąże swoją przyszłość z muzyką, choć nie chce jeszcze zdradzać szczegółowych planów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE