Reklama

Reklama

Magistrat sprzedaje nieruchomości. Zobacz, gdzie są zlokalizowane i ile kosztują [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Magistrat sprzedaje nieruchomości. Zobacz, gdzie są zlokalizowane i ile kosztują [FOTO] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
4
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Magistrat właśnie przedstawił listę nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. Na nowych właścicieli czekają trzy działki w Bełchatowie. Sprawdzamy, jakimi funduszami trzeba dysponować, żeby je kupić.

Reklama

Urząd Miasta w Bełchatowie dysponuje działkami przeznaczonymi do sprzedaży. Trzy z nich już niedługo mogą mieć nowych właścicieli. Zakupić można nieruchomości położone przy ulicach 1 Maja i Okrzei. Na każdej z działek znajdują się budynki, jednak cześć z nich jest w złym stanie technicznym.

Najdroższa jest działka przy ulicy 1 Maja 45, na której stoją dwa budynki biurowo-usługowe. Pierwszy ma powierzchnię zabudowy 200 m². Na jego parterze znajduje się pięć pomieszczeń biurowych o powierzchni od 10,56 m² do 38,08 m². Z kolei na piętrze znajdziemy cztery pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ponad 100 m². Przetarg na tę nieruchomość odbędzie się 15 maja o godz. 9:00 w Urzędzie Miasta Bełchatowa. Jednak aby starać się o zakup trzeba do 8 maja, trzeba jednak wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej.

Kolejna nieruchomość sprzedawana przez magistrat zlokalizowana jest przy ulicy Okrzei 7. Znajduje się tam budynek mieszkalny o pow. zabudowy 155 m². Należy jednak zwrócić uwagę na to, że jest on w złym stanie technicznym. W tym przypadku cena wywoławcza wynosi 280 tys. zł. Przetarg zaplanowano na godzinę 9:00, 25 maja. Wadium w wysokości 10 proc. trzeba wpłacić do 19 maja.

Ostatnia nieruchomość przeznaczona do sprzedaży sąsiaduje z poprzednią. Mowa tutaj o działce przy ulicy Okrzei 8. Znajduje się na niej budynek mieszkalny o pow. zabudowy 88 m² oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 17 m². Niestety oba są w złym stanie technicznym. Przetarg odbędzie się 29 maja o godz. 9:00. Cena wywoławcza wynosi 162 186,00 zł. Wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej trzeba wpłacić do 23 maja.

 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy