Reklama

Reklama

Lodówka koło straży miejskiej zapełnia się po świętach. Jakie potrawy do niej trafiają?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lodówka społeczna działa w Bełchatowie już od dwóch lat. Bełchatowianie najczęściej korzystają z niej po świętach. Czy w tym roku mieszkańcy dzielą się wielkanocnymi potrawami?

Reklama

Bełchatowska lodówka społeczna, po Wielkanocy zaczyna się zapełniać. Na półkach możemy zobaczyć pierwsze potrawy przyniesione przez mieszkańców. Potrzebujący znajdą tam domowej roboty posiłki, przygotowane przez bełchatowian, czekają tam m.in. żurek i ciasta. Co roku po świętach marnuje się bardzo dużo jedzenia, w związku z tym miasto apeluje o niewyrzucanie potraw i korzystanie z lodówki społecznej.

Przyniesione do lodówki produkty muszą mieć ważną datę przydatności do spożycia. Dania domowej roboty, ciasta czy zupy powinny być w szczelnych jednorazowych pojemnikach. Na opakowaniu należy umieścić opis potrawy i datę przygotowania.

Lodówka umiejscowiona jest przy budynku straży miejskiej na ul. Kościuszki. Takie chłodziarki możemy spotkać również w Zelowie pod Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, a także w Szczercowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy